Jasień Teatralna 2014

Po raz kolejny odbyła się w naszej gminie w dniach 07-08.11.2014 r. Jasień Teatralna. W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa 8 różnych propozycji.  

Już pierwszego dnia dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Jasieniu, odbyły się warsztaty teatralne prowadzone przez Pana Marka Kościółka z Teatru Krzyk z Maszewa oraz Panią Annę Sadowską z Teatru Realistycznego ze Skierniewic. Tego samego dnia o godz.16 00 w GCKiB w Czarnej Dąbrówce odbyło się otwarcie wielkoformatowej wystawy zdjęć, autorstwa Pana Piotra Zatonia pt. ,,Życie i przygody Remusa"  zrealizowanej wspólnie z Teatrem Młodych Gotów. O godz.18 00 w sali WDK w Jasieniu odbył się koncert zespołu ,,Kurna Chata" grającego muzykę folkową. O godz.21.00 przy remizie w Jasieniu, można było obejrzeć naszą rodzimą produkcję teatralną, czyli widowisko plenerowe pt. ,,Mój Remus" w wykonaniu Teatru Młodych Gotów. Na zakończenie pierwszego dnia o godz. 22.00 wystąpił Teatr Realistyczny ze Skierniewic w spektaklu ,,Manifest".

Drugiego dnia (08.11.2014 r.) o godz. 15.00 w Jasieniu można było obejrzeć propozycję dla dzieci (lecz nie tylko) pt. ,,Słupski chłopczyk" w wykonaniu Teatru Władca Lalek ze Słupska. O godz. 17.00 Teatr Scena Poczekalnia z Łodzi zaprezentowała spektakl pt. ,,Tajemniczy Mr. Love". Dodam, że w trakcie spektaklu w wyniku awarii zgasło światło, co w żaden sposób nie zepsuło przedstawienia, ponieważ aktorzy znakomicie i w naturalny sposób potrafili ograć sytuację, za co publiczność nagrodziła aktorów burzą oklasków. Awarię szybko dało się na szczęście usunąć i dalsza część przebiegła bez zakłóceń. Największą publiczność (zgodnie z przewidywaniami) zebrał, najbardziej znany polski mim -Ireneusz Krosny, którego najnowszy program pt. ,,Mowa ciała" o godz. 20.00 w sali widowiskowej GCKiB w Czarnej Dąbrówce obejrzało prawie 250 osób. Publiczność bardzo żywiołowo reagowała na to co działo się na scenie, była również okazja do zadawania pytań, zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z aktorem, czy zdobycia autografu. Mamy nadzieję, że tegoroczny program zadowolił Państwa, staraliśmy się dobrać go tak, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Bardzo serdecznie dziękuję firmie BNK Polska głównego sponsora imprezy, bo bez Waszego wsparcia nie udałoby się zrobić Jasieni Teatralnej z takim rozmachem. Kurierowi Bytowskiemu dziękuję za objęcie imprezy patronatem medialnym i za przygotowanie plakatów. Pracownikom GCKiB za przygotowanie festiwalu, bo wiem ile włożyli pracy i serca, by impreza sprawnie się odbyła.

Wszystkim widzom dziękujemy, za udział w imprezie i zapraszam już teraz na kolejną edycję

 

Skomentuj

powrót na górę

Kalendarz Wyd.

« Sierpień 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Nasze Inwestycje

Nasze Imprezy

  • Dzień Kobiet w Jasieniu
    Dzień Kobiet w Jasieniu Panie z Jasienia i okolic dnia 07.03.2020r. spotkały się w Wiejskim Domu Kultury w Jasieniu…
  • Otwarcie Klubu Senior +
    Otwarcie Klubu Senior + 7 lutego 2019 roku w Sali Wiejskiego Domu Kultury odbyło się uroczyste otwarcie Klubu Senior…