Ułatwienia dostępu

Jubileusz 100-nych Urodzin Pani Heleny

W piątek, 21 kwietnia, podczas uroczystej mszy świętej w kościele w Jasieniu, odbył się jubileusz 100-nych Urodzin pani Heleny Szuta z Jasienia. Była to rodzinna uroczystość, na którą zostali zaproszeni przedstawiciele samorządu gminy Czarna Dąbrówka.

Bardzo radosna i ciepła uroczystość była celebrowana przez księdza proboszcza Mariusza Łąckiego.

Po zakończonej mszy, goście wyruszyli do sali wiejskiej, tam odbyło się uroczyste spotkanie, na które przybyli niecodzienni goście: Wójt Gminy, Kierownik GOPS, Dyrektor GCKiB, Dyrektor SP Jasień, Przedstawicielka ZUS, Radni, Sołtys, przedstawiciele OSP, Seniorzy a także sąsiedzi, rodzina i znajomi.

Życzenia Szanownej Jubilatce złożyli: władze samorządowe oraz pozostali goście, przekazując kwiaty, upominki i gratulacje. Jubilatka nie kryła wzruszenia. Przybycie tak wielu gości było dla niej miłym zaskoczeniem, a zarazem wielkim przeżyciem.

Takie okazje do świętowania nie zdarzają się codziennie. Jak przyznał wójt gminy Jan Klasa , piękny 100-tny jubileusz mieszkanki gminy, to przede wszystkim święto samej dostojnej seniorki, ale również wielki zaszczyt dla samorządu. Jesteśmy dumni, że w naszej gminie urodziła się i mieszka osoba, która obchodzi tak wyjątkowe urodziny. Pani Helenka przez całe swoje długie życie otoczona jest szacunkiem i miłością kochającej rodziny, która postanowiła uczcić ten jubileusz, organizując na cześć jubilatki wspaniałe przyjęcie w jej setne urodziny.

Setna rocznica urodzin była okazją do wspomnień najważniejszych wydarzeń w życiu Jubilatki, która dożyła pięknych lat, pomimo swojego wieku cieszy się życiem, jest pogodna, przyjazna i życzliwa dla ludzi.

Życzymy drogiej Jubilatce kolejnych lat życia upływających w spokoju i zdrowiu oraz dużo radości z każdego dnia.

 

Skomentuj

powrót na górę

Kalendarz Wyd.

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Nasze Inwestycje

Nasze Imprezy

  • Dzień Kobiet w Jasieniu
    Dzień Kobiet w Jasieniu W Wiejskim Domu Kultury w Jasieniu dnia 08.03.2024r. (piątek) było bardzo gwarnie i wesoło a…
  • Biesiada Kaszubska 2023
    Biesiada Kaszubska 2023 15 lipca 2023 roku odbyła się XXIV Biesiada Kaszubska w Jasieniu. Organizatorami biesiady byli Gminne…