Msza Św. w intencji Strażaków
4 maja w kościele pw. Bożego Ciała w Jasieniu o godz. 9.30 odprawiona została Msza św. w intencji strażaków i ich rodzin. Ks. proboszcz Mariusz Łącki, podkreślił na wstępie ich rolę i znaczenie w naszej wspólnocie, dziękując równocześnie za pomoc i wsparcie w ciągu całego roku oraz życząc Bożego błogosławieństwa i opieki św. Floriana podczas niesienia pomocy bliźnim.





