Ułatwienia dostępu

Nowe Kursy Autobusów Wiolka

 W celu dokonania poprawy stanu wewnętrznej komunikacji na terenie Gminy, w porozumieniu z właścicielem firmy „Violka”- SONDAŻOWO z dniem 19.10.2015r. wprowadzona zostanie nowa linia komunikacyjna.

Przejazd „Bus-Wiolka” będzie dokonywany dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki  (począwszy od 19.10.2015r.) 

 

Ustalony został (wstępnie) następujący harmonogram:

I TRASA

WYJAZD z Czarnej Dąbrówki (przystanek główny) 8.00

Jerzkowice- 8.10

Jasień- 8.20

Mydlita- 8.20

Rokity- 8.30

Czarna Dąbrówka- 8.40

 

II TRASA

WYJAZD z Czarnej Dąbrówki (przystanek główny) 8.50

Wargowo- 9,00

Mikorowo- 9.10

Kozy- 9.20

Kozin- 9.30

Czarna Dąbrówka- 9.40

 

POWROTY (Powroty odbywają się autokarami szkolnymi spod szkoły w Czarnej Dąbrówce lub z przystanku głównego):

  • Z Czarnej Dąbrówki do Karwna- przystanek przy szkole- 12.40; 13.35; 15.15
  • Z Czarnej Dąbrówki do Jerzkowic, Jasienia, Rokit- przystanek główny- 13.05; 13.55; 15.35
  • Z Czarnej Dąbrówki do Kleszczyńca- przystanek główny-12.30; 13.35; 15.15
  • Z Czarnej Dąbrówki do Kozin, Kozy, Mikorowo, Wargowo- przystanek główny-12.45; 13.50; 15.30

                                                                                 Z poważaniem

                                                                                                              Jan Klasa

Wójt Gminy

   Czarna Dąbrówka

 

Proszę o ewentualne uwagi dotyczące kursów na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 538212647- pan Michał Klonowski.

  • Oceń ten artykuł
    (1 głos)
  • Opublikowano w Aktualności
  • Czytany 2143 razy

2 komentarzy

  • przestatraszony

    przestatraszony

    Link do komentarza czwartek, 15 październik 2015 10:26

    Autokarami i busami w takim stanie jak są w tej firmie strach jechać, bo to przecież ledwo się kupy trzyma

  • przestatraszony

    przestatraszony

    Link do komentarza czwartek, 15 październik 2015 10:25

    Autokarami i busami w takim stanie jak są w tej firmie strach jechać, bo to przecież ledwo się kupy trzyma

Skomentuj

powrót na górę

Kalendarz Wyd.

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Nasze Inwestycje

Nasze Imprezy

  • Dzień Kobiet w Jasieniu
    Dzień Kobiet w Jasieniu W Wiejskim Domu Kultury w Jasieniu dnia 08.03.2024r. (piątek) było bardzo gwarnie i wesoło a…
  • Biesiada Kaszubska 2023
    Biesiada Kaszubska 2023 15 lipca 2023 roku odbyła się XXIV Biesiada Kaszubska w Jasieniu. Organizatorami biesiady byli Gminne…