Zebranie sprawozdawczo OSP Jasień

Dnia 20 lutego 2020 roku w Wiejskim Domu Kultury w Jasieniu odbyło się zebranie sprawozdawczo Ochotniczej Straży Pożarnej w Jasieniu.                                                                              

Zebranie otworzyła Prezes Danuta Toporek, która przywitała zaproszonych gości przedstawiciela PSP Bytów, Wójta Gminy i Prezesa ZOSP w Czarnej Dąbrówce Jana Klasę, komendanta Gminnego dh Andrzeja Rusieckiego, Pracownika Urzędu Gminy dh Michała Klonowskiego, radnego Jarosława Cichosza, sołtysa Pawła Kosińskiego, leśniczego Marka Zwolskiego oraz wszystkich członków, sympatyków i licznie przybyłą Młodzieżową Drużynę Pożarniczą.

 Po części oficjalnej nastąpił czas na odczytanie sprawozdań z działalności, której przewodniczył dh. Jan Butowski. Zwrócono uwagę na doposażenie jednostki w ciągu ostatniego roku w którym OSP Jasień wzbogaciła się w sprzęt ratowniczy i umundurowanie strażaków.

Prezes podsumowała wyszkolenie strażaków, ich działalność prewencyjną oraz co najważniejsze udział w akcjach ratowniczo – gaśniczych.

Na zakończenie dh Danuta Toporek podziękowała wszystkim strażakom  za gotowość bojową i udział w akcjach. Władzom Gminnym za wsparcie finansowe i wszelką życzliwość kierowaną do strażaków. Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej za aktywność na rzecz OSP. Orkiestrze Dętej za uświetnianie uroczystości kościelnych i festynów i innych.

Skomentuj

powrót na górę

Kalendarz Wyd.

« Lipiec 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Nasze Inwestycje

Nasze Imprezy

  • Dzień Kobiet w Jasieniu
    Dzień Kobiet w Jasieniu Panie z Jasienia i okolic dnia 07.03.2020r. spotkały się w Wiejskim Domu Kultury w Jasieniu…
  • Otwarcie Klubu Senior +
    Otwarcie Klubu Senior + 7 lutego 2019 roku w Sali Wiejskiego Domu Kultury odbyło się uroczyste otwarcie Klubu Senior…