Nocka w WDK Jasień
Z dnia 11 na 12.09.2015r. (z piątku na sobotę) w Wiejskim Domu Kultury w Jasieniu odbyła się nocka dla dzieci ze świetlicy.
W WDK zebraliśmy się o godz. 19.00. Po rozłożeniu swoich materacy graliśmy i bawiliśmy się do późna. Dziewczyny nawet wymyśliły układ taneczny, który ćwiczyły z zapałem.
Potem opowiadaliśmy sobie wesołe historie w których braliśmy udział.
View the embedded image gallery online at:
https://jasien.kaszuby.pl/index.php/wdk/aktualnosci-wdk/item/134-nocka-w-wdk-jasien.html?print=1&tmpl=component#sigProIded46b3cc3e