Ułatwienia dostępu

Wydrukuj tę stronę

Nocka w WDK Jasień

Z dnia 11 na 12.09.2015r. (z piątku na sobotę)  w Wiejskim Domu Kultury w Jasieniu odbyła się nocka dla dzieci ze świetlicy.

W WDK zebraliśmy się o godz. 19.00. Po rozłożeniu swoich materacy graliśmy i bawiliśmy się do późna. Dziewczyny nawet wymyśliły układ taneczny, który ćwiczyły z zapałem.

Potem opowiadaliśmy sobie wesołe historie w których braliśmy udział.

Skomentuj