Ułatwienia dostępu

Jubileusz 100-nych Urodzin Pani Heleny

W piątek, 21 kwietnia, podczas uroczystej mszy świętej w kościele w Jasieniu, odbył się jubileusz 100-nych Urodzin pani Heleny Szuta z Jasienia. Była to rodzinna uroczystość, na którą zostali zaproszeni przedstawiciele samorządu gminy Czarna Dąbrówka.

Bardzo radosna i ciepła uroczystość była celebrowana przez księdza proboszcza Mariusza Łąckiego.

Po zakończonej mszy, goście wyruszyli do sali wiejskiej, tam odbyło się uroczyste spotkanie, na które przybyli niecodzienni goście: Wójt Gminy, Kierownik GOPS, Dyrektor GCKiB, Dyrektor SP Jasień, Przedstawicielka ZUS, Radni, Sołtys, przedstawiciele OSP, Seniorzy a także sąsiedzi, rodzina i znajomi.

Życzenia Szanownej Jubilatce złożyli: władze samorządowe oraz pozostali goście, przekazując kwiaty, upominki i gratulacje. Jubilatka nie kryła wzruszenia. Przybycie tak wielu gości było dla niej miłym zaskoczeniem, a zarazem wielkim przeżyciem.

Takie okazje do świętowania nie zdarzają się codziennie. Jak przyznał wójt gminy Jan Klasa , piękny 100-tny jubileusz mieszkanki gminy, to przede wszystkim święto samej dostojnej seniorki, ale również wielki zaszczyt dla samorządu. Jesteśmy dumni, że w naszej gminie urodziła się i mieszka osoba, która obchodzi tak wyjątkowe urodziny. Pani Helenka przez całe swoje długie życie otoczona jest szacunkiem i miłością kochającej rodziny, która postanowiła uczcić ten jubileusz, organizując na cześć jubilatki wspaniałe przyjęcie w jej setne urodziny.

Setna rocznica urodzin była okazją do wspomnień najważniejszych wydarzeń w życiu Jubilatki, która dożyła pięknych lat, pomimo swojego wieku cieszy się życiem, jest pogodna, przyjazna i życzliwa dla ludzi.

Życzymy drogiej Jubilatce kolejnych lat życia upływających w spokoju i zdrowiu oraz dużo radości z każdego dnia.

 

Skomentuj

powrót na górę

Kalendarz Wyd.

« Lipiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Nasze Inwestycje

Nasze Imprezy

  • XXV Biesiada Kaszubska w Jasieniu
    XXV Biesiada Kaszubska w Jasieniu 6 lipca 2024 roku odbyła się jubileuszowa XXV Biesiada Kaszubska w Jasieniu. Organizatorami biesiady byli…
  • Sobótka w Jasieniu
    Sobótka w Jasieniu Tradycji sobótkowej stało się zadość. W sobotę 22.06.2024r. w Jasieniu pomimo deszczowej pogody obchodzono sobótkę…