Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Dużo zdrowia i miłości , moc uśmiechu i słodkości , mało smutku oraz łez , pełni szczęścia , jeśli Chcesz ! Tyle spokoju ile tylko potrzebujecie , tyle szaleństwa , aby życie nie wydawało się nudne , tyle szczęścia , abyście nie oszalały z nadmiaru i tyle smutku , aby się równowaga zachowała .

Życzymy Wam pięknych , cudownych dni , cudownych pragnień , cudownych chwil , gwiazd w Waszych rękach i perełek w snach..

Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć Wam życzenia , wszystkiego najlepszego , dużo szczęścia , by w każdym dniu roku - uśmiech na Waszych twarzach gościł tak samo często jak w tym dniu.

Waszym marzeniom – spełnienia , Waszym planom – sukcesu , aby radość istnienia miała wymiar bezkresu.

Bądźcie zawsze szczęśliwe , złym losom nieznane , uprzejme , czułe , tkliwe , przez wszystkich kochane.

By czasu starczyło na wszystko , szczęście dopisywało mimo wszystko , w sukcesy obrodziło , a to co dobre na lepsze się zmieniło.

Życzymy Wam zadań , które Was mobilizują i w które angażujecie się z ochotą . Byłoby wspaniale , abyście nie musiały realizować swego dzieła w samotności . Każdy kolejny dzień nieustannie rzuca Wam nowe wyzwania – podejmujcie je odważnie przez całe Wasze życie .

Spełnienia wszystkich marzeń , zadowolenia z siebie , radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet – życzymy Wam wspaniałe , niepowtarzalne PanieZ całego serca życzą:

Radny Jarosław Cichosz

Sołtys Paweł Kosiński

Rada Sołecka Jasienia

 • Oceń ten artykuł
  (2 głosów)
 • Opublikowano w Aktualności
 • Czytany 323 razy

Skomentuj

powrót na górę

Kalendarz Wyd.

« Wrzesień 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Nasze Inwestycje

Nasze Imprezy

 • Targ Kaszubski w Jasieniu
  Targ Kaszubski w Jasieniu Prezentacje sztuki ludowej lokalnych artystów, to przewodni temat Tagu Kaszubskiego, jaki zorganizowany został 15 sierpnia…
 • Dzień Kobiet w Jasieniu
  Dzień Kobiet w Jasieniu Panie z Jasienia i okolic dnia 07.03.2020r. spotkały się w Wiejskim Domu Kultury w Jasieniu…