Zebranie sprawozdawczo OSP Jasień

Dnia 20 lutego 2020 roku w Wiejskim Domu Kultury w Jasieniu odbyło się zebranie sprawozdawczo Ochotniczej Straży Pożarnej w Jasieniu.                                                                              

Zebranie otworzyła Prezes Danuta Toporek, która przywitała zaproszonych gości przedstawiciela PSP Bytów, Wójta Gminy i Prezesa ZOSP w Czarnej Dąbrówce Jana Klasę, komendanta Gminnego dh Andrzeja Rusieckiego, Pracownika Urzędu Gminy dh Michała Klonowskiego, radnego Jarosława Cichosza, sołtysa Pawła Kosińskiego, leśniczego Marka Zwolskiego oraz wszystkich członków, sympatyków i licznie przybyłą Młodzieżową Drużynę Pożarniczą.

 Po części oficjalnej nastąpił czas na odczytanie sprawozdań z działalności, której przewodniczył dh. Jan Butowski. Zwrócono uwagę na doposażenie jednostki w ciągu ostatniego roku w którym OSP Jasień wzbogaciła się w sprzęt ratowniczy i umundurowanie strażaków.

Prezes podsumowała wyszkolenie strażaków, ich działalność prewencyjną oraz co najważniejsze udział w akcjach ratowniczo – gaśniczych.

Na zakończenie dh Danuta Toporek podziękowała wszystkim strażakom  za gotowość bojową i udział w akcjach. Władzom Gminnym za wsparcie finansowe i wszelką życzliwość kierowaną do strażaków. Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej za aktywność na rzecz OSP. Orkiestrze Dętej za uświetnianie uroczystości kościelnych i festynów i innych.

Skomentuj

powrót na górę

Kalendarz Wyd.

« Kwiecień 2021 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Nasze Inwestycje

 • Remont drogi w Rybakówce
  Remont drogi w Rybakówce Ruszyły prace zaplanowane przez Rady Sołeckie. Zakład Gospodarki Komunalnej z Czarnej Dąbrówki ukończył modernizację drogi…
 • Wymiana pieców w Szkole i WDK
  Wymiana pieców w Szkole i WDK Urząd Gminy Informuje że Zakończył techniczną część realizacji zadania pn. ,,Kompleksowa wymiana źródeł ciepła w…

Nasze Imprezy

 • Targ Kaszubski w Jasieniu
  Targ Kaszubski w Jasieniu Prezentacje sztuki ludowej lokalnych artystów, to przewodni temat Tagu Kaszubskiego, jaki zorganizowany został 15 sierpnia…
 • Dzień Kobiet w Jasieniu
  Dzień Kobiet w Jasieniu Panie z Jasienia i okolic dnia 07.03.2020r. spotkały się w Wiejskim Domu Kultury w Jasieniu…