Zbigniew Kosiński - „Doświadczenie gwarancją sukcesu”

Pełniąc funkcję radnego powiatu w okresie trzech kadencji, byłem zawsze bardzo zaangażowany w sprawy rozwoju naszej gminy a także w indywidualną pomoc w sprawach ludzkich. Niejednokrotnie mieszkańcy naszej gminy przekonali się, że mogą zawsze na mnie liczyć.

Dużą pomoc - w mniejszym lub większym stopniu - otrzymywały szkoły z terenu Gminy Czarna Dąbrówka. Największą inwestycją oddanie do użytku wielofunkcyjnego boiska przy Szkole Podstawowej w Jasieniu. Niejednokrotnie z mojej pomocy korzystała miejscowa Ochotnicza Straż Pożarna - m.in. otrzymywała środki z funduszu powiatu na zakup pojazdów i sprzętu.

Praca dla powiatu to przede wszystkim budowa chodników przy drogach powiatowych, których w mojej kadencji i dzięki moim staraniom w naszej gminie wybudowano wiele. Dzięki mojej operatywności i doświadczeniu dużą pomoc otrzymywały również parafie, zrzeszenia i firmy prywatne. Priorytetem była dla mnie  również budowa drogi Kozin-Mikorowo, której inwestycja obecnie jest realizowana. Dzięki moim staraniom w planie jest już wiele inwestycji. Na najbliższy rok zaplanowano dalszą modernizację drogi Kozin-Mikorowo, przebudowę dróg: Bochowo-Bochówko, Rokity-Pomysk, Jasień-Łupawsko i drogę do Kartkowa.

 

Drodzy Mieszkańcy Gminy Czarna Dąbrówka! 

Obdarzając mnie zaufaniem i oddając na mnie głos 21 października, stawiacie na doświadczenie i oddanie kandydata idącego z energią w przyszłość.

 

„Głosuj na swojego – nie licz na obcych”

 

Głosując na Zbyszka wybierasz doświadczenie, uczciwość, oddanie, pomoc ludziom oraz wielkie zaangażowanie w sprawy naszej gminy.

 

 

 

  • Oceń ten artykuł
    (4 głosów)
  • Opublikowano w Aktualności
  • Czytany 99 razy

Skomentuj

powrót na górę

Pogoda

Kalendarz Wyd.

« Październik 2018 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Nasze Inwestycje

Nasze Imprezy

Radio Kaszëbë